Finále: Brušperk – Kozlovice 2 : 4

Napsal : spravce Březen 25, 2015 – 11:35 -

Po roce se nám povedlo probojovat do finále. Byla to náročná cesta, kdy se nám nepovedl hlavně začátek sezóny. Pak jsme šli od zápasu k zápasu a o jeden jediný bod postoupili mezi poslední čtyři. Semifinále jsme odehráli ve velkém stylu a soupeře vůbec k ničemu nepustili.

Samotné finále pro nás nebylo vůbec jednoduché. Omluvilo se hned několik důležitých posil, takže nakonec jedenáctka statečných se postavila překvapení letošní soutěže Brušperku, který posílil a od začátku sezóny byl na špici tabulky.

Utkáni jsme nezačali ideálně a od 6 min. jsme prohrávali 1:0. Naši kluci se však nevzdali a za vydatné podpory brankáře, který místy přiváděl soupeřovy útočníky k zoufalství, jsme ještě do konce třetiny otočili na 1:2 (góly: 18.min. T.Ulčák a 19. K.Pustka).

Druhá třetina byla z naší strany perfektně organizovaná a soupeře jsme k ničemu nepustili. Sami jsme navýšili vedení až na 1:4 ( góly: 24.min. J.Saitl a 35. A.Anderle). Opět exceloval náš gólman.

Třetí třetinu už jsme si pohlídali a dovolili soupeři pouze snížit na konečných 2:4. A po konečném hvizdu jsme mohli po 2 letech opět začít slavit druhý titul (za poslední 4 roky máme bilanci  2 vítězství, 2 druhá místa). MISTŘI,MISTŘI,MISTŘI,MISTŘI,MISTŘI………..

Děkujeme také našim divákům za podporu z hlediště.

 

Góly a asistence: 18. Ulčák (1+0), 19. Pustka (1+0), 24. Saitl (1+0), 35. Andrle(1+0)

Vyloučení: 4 : 4 (bez využití)

Diváci: 60

 

Sestava: D.Mec

P.Jurečka, A.Anderle, J.Elek, B.Šlosar

J.Němec, M.Pejcha, T.Ulčák, K.Pustka, P.Macura, J.Saitl, I.Reček


Žádné komentáře »

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS (komentáře k příspěvku) TrackBack URL

Napsat komentář